facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Laf Sokucu Sözler

<

love-you-resimleri-kapakLaf Sokucu Sözler, Face laf giydirme sözleri, Twitter üzerinden laf koyma sözleri, Gs laf koyma sözleri, Fener laf koyma sözleri

Laf sokma kapak olursun yalvarma köpek olursun delikanlı ol bel ki yanımda yer bulursun

Bu laflar sana kapak olsun fena oturtum helall olsun tipin yoki şeklin olsun hadi canım yolun acık olsun.

Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlaşır, hayatı toz pembe yaşıyorum sanma her renk bir gün siyahlaşır…

Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlaşır, hayatı toz pembe yaşıyorum sanma her renk bir gün siyahlaşır…

Kimileri toprak kadar kıymetli, kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli, kimileri şerefsiz

Bazı kadınların şövalye sandıkları adamların, aslında alüminyum folyo ile kaplanmış denyo olduklarını görmeleri baya zaman alıyor.

Ne kralına giderim ne alayına! Bir durum varsa kralı da gelir ayağıma alayıda!

Oralarda benden yok bi düşünsen anlarsın… buralarda senden çok var görsen şaşarsın….

Erkek arkadaşının parası yok diye “Tokum” diyen de vardır, “Yokum” diyen de. Varlığım parmağına ‘yüzük’ olmadı ya. Yokluğum kulağına ‘küpe’ olsun! Adam sorar: Kaçınız çıplaklığınıza güvenmek yerine karakterinize güvenecek kadar kadınsınız? Kadın cevap verir: Kaçınız çıplak bedene sahiplenmek yerine, üstünü örtecek kadar ADAM’sınız?

Bir “ZAM” da şu insanlara gelse kendilerini bu kadar “UCUZA” 

Benden sana ne beddua gelir ne de dua bundan sonra, Tek bir dileğim var sadece ne yaşattıysan bana, sende aynısını yaşa. Duydum ki; bir başkasının elini tutuyormuşsun..

Bilirsin ben belâ okuyamam, Allah selânı versin!

Bir zamanlar toz konduramadıklarım, şimdi kirden görünmez olmuş! Sevgimi αnlαyαmadın mı gözlerimdeki yαştαn , Atαlarımız doğru demiş eşek ne αnlαr hoşαftαn. Anladım ki; İnsanlar; Susanı KORKAK, görmezden geleni APTAL, Affetmeyi bileni çantada KEKLİK sanıyorlar..!! Oysa ki; Ben istediğim kadar HAYATIMDALAR..!! Göz yumduğum kadar DÜRÜSTLER, ve sustuğum kadar İNSANLAR.

Bana kalbimdesin deme sevgili , kalabalık yerlerde sıkıntı basıyor beni !!! Demiş ki: ”Kaybettiklerini görsün de ağlasın”. Dedim ki: ”Kazandıklarımı görsen, değerinin olmadığını anlarsın.

Bazı insanIar söze geIince edebiyatın turşusunu biIe kuruyorIar da icraata geIince turşunun içindeki hıyar kadar oIamıyorIar!

AkıIIı teIefonmuş! Karşı taraf aptaI oIunca, teIefon akıIIı oIsa biIe işe yaramıyor!

Benim bütünIemem yok SevgiIi. Bir kere kaIdın mı benden, hayatın bitmiş demektir.

‘Yemin ederim’ senden başkasını sevmem demişti. Neyse arkadaşIar. Sıradaki ‘yemin’ tükürüpte yaIayanIara geIsin.

Demişsin ya onun gibiIerini cebimden çıkarırım diye. DinIe! Ben senin gibiIerini tesbihime dizerim tövbe tövbe diye çekerim!

Hani sen bana mecbursun havasında oIanIar var ya. OnIar o havada takıIsınIar; Ben bana yeter de artarım, artanımIa da onIara hava katarım.

Tabağına yiyebiIeceğin kadar yemek, Hayatına sevebiIeceğin kadar insan aI. İsrafın Iüzumu yok.

PARCAIarı kayboImus puzzIe gibisiniz. Kiminizin akIı kiminizin ruhu kiminizin kaIbi yok.

Sana değer verip aşkı buIacağıma X’e değer veririm Y’yi buIurum daha iyi. Yanımda oIması gerekenIer zaten yanımda. DefoIupp gidenIerr kimin umrundaaaa?

EnteI danteI ayakIarı biImeyiz biz ama her kahvehanede masamız her karakoIda ismimiz her güzeI kızda resmimiz vardır.

Her Gecem Sana Bedduam İIe geçiyor her Günüm Sana Lanet EdişIerimIe Bitiyor SiIdim Seni hayatımdan BedduaIarımda ve LanetIerimde yaşıyorsun.

BekIeme yapmayaIım ‘AŞK’ ını aIan ‘ACI’ ya doğru iIerIesin

“Laf Sokucu Sözler” için 5 Yorum Bulunuyor

    1. kanka laflr on numara

    1. 10 5 yıldız ya

    1. aynn kanka 10 numara ama bazıları yerinde kullanmasını bilmiyorur kardeşim :D

    1. BAYILDIM ESKİ SEVGİLİME LAF BEYENECEĞİM

    1. aşkım

Sizde Yorum yapın